Menu Zamknij

Informacja z Działu Promocji UG Koszęcin

„Gmina Koszęcin zaprasza wszystkich mieszkańców na otwarte spotkania z Wójt i Radnymi, które odbędą się:

– 2 czerwca godz. 17:00 – Strzebiń, Dom Kultury,
– 10 czerwca godz. 17:00 – Koszęcin, Dom Kultury Klub pod Sceną (serdecznie zapraszamy także mieszkańców Sołectwa Cieszowa)
– 15 czerwca godz. 17:00 – DSW Rusinowice (serdecznie zapraszamy także mieszkańców Sołectwa Piłka)
– 16 czerwca godz. 17:00 – sala OSP, Sadów,
– 22 czerwca godz. 17:00 – stara szkoła, Wierzbie
– 30 czerwca, godz. 17:00 – DSW Brusiek


Zależy nam na bezpośrednim dialogu, rozmowie o sprawach ważnych dla mieszkańców oraz wspólnym wypracowywaniu rozwiązań dla naszej gminy.

Zachęcamy do kontaktu i udziału w spotkaniach!”